Gadżety do łazienki, które stworzą w niej niezwykły nastrój?

Stylowa łazienka może wyglądać nadzwyczaj dobrze i stanowić najbardziej stylowy element w modnym domu. Dywaniki łazienkowe zapewniają w niej przytulność i wniosą odrobinę ciepłego klimatu. To połączenie codziennych zadań i estetycznego dodatku, bez których trudno wyobrazić sobie zabiegi pielęgnacyjne.

Łazienka – miejsce pełne przytulności i klasy

Trochę przemyślanych drobiazgów to rozwiązanie, które nie jest obciążeniem dla rodzinnego budżetu, a przy okazji wyraźnie udoskonali wygląd łazienki. To przedmioty, które przecież mogą nie pojawić się w jakimś wnętrzu, ale jeśli możemy z nich korzystać, żaden z domowników nie może się bez nich obejść podczas pobytu w łazience. Całkiem sporo ludzi w trakcie wizyty w toalecie lubi sięgnąć po słowo drukowane, toteż opłaci się zamontować sprytny zasobnik na gazety, by nie leżały bez ładu. Kącik dla prasy często wybiera się przy rolce na papier toaletowy. Nie warto ignorować tego zwyczaju – toaleta często jest miejscem, w którym nawet przez parę minut pobędziemy sami. Zatem omawiany pojemnik z pewnością bardzo się przyda. Ma on jeszcze jedno interesujące przeznaczenie: czasem zamocowany obok wanny daje się użyć jako statyw na butelkę wina, sporo miłośników odprężenia właśnie tak wyobraża sobie relaks przy kąpieli. Położony uprzednio dywanik do łazienki zaraz po wyjściu z wanny i lampce wina da solidne oparcie stopom.
Bez tego statywu po prostu będzie Ci trudniej

Dodatkowo powinno się zaplanować nabycie uchwytu na suszarkę – to zdecydowany bezkonkurencyjne a spośród ogólnodostępnych akcesoriów. Ile razy poplątany przewód rozkręca zbędne kwasy i brak humoru przez następne kwadranse! Zdecydowanie praktyczny statyw spowoduje, że da się zapomnieć o złośliwym przewodzie, a w dodatku suszarka zawsze znajduje się we właściwym i co istotne – zabezpieczonym miejscu. Najlepiej kiedy montuje się go niedaleko lustra, ponieważ stylizowanie fryzury jest w ten sposób łatwiejsze.
Skorzystaj z tego patentu – magnes w mydle

Pojemnik na mydło z magnesem to jeszcze jeden innowacyjny pomysł, który od razu spotkał się ze sporą popularnością. Maź w klasycznej mydelniczce jest niezwykle irytująca, a poza tym sprawia, że produkt zużywa się w bardzo szybkim postępie. Ale gdy pojemnik do trzymania mydła zaopatrzymy w magnes, w końcu będzie sucho. Już nigdy nie będziesz walczyć z szorowaniem osadów z mydła.
Sprawdź użyteczny kosz na ścianę

Jak się okazuje kosz łazienkowy wcale nie musi pozostawać w pozycji stojącej. To pomysł idealny dla małej powierzchni. Dywaniki do łazienki i kosz na ścianę to wersja minimum. Jego funkcjonalność widać w trakcie porządków, gdyż nie trzeba przy nim unoszenia i przesuwania. To kolejna niedroga pozycja przy całkiem sporej funkcjonalności.